Сейф Метал-завод ШОЛ-1400
7 831,50 ₴
6 810 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШОЛ-1400
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сейф Метал-завод ШОЛ-1400
Габарити
- Висота, мм: 1400
- Ширина, мм: 400
- Глибина, мм: 300
- Вага кг: 36
- Колір: чорний RAL9005
- Кількість одиниць: 3
- Касове відділення: є
- Тип замку: Ключовий
- панель: Є
- Виробник, країна: Україна
Двері даного сейфа втоплені, що збільшує його надійність. Конструкція корпусу виконана з листів сталі товщиною 1 мм (корпус) і 1,5 мм (дверна плита). Внутрішня частина дверей закрита фальшпанеллю.
Сейф на 3 одиниці!
Сейф з панеллю ШОЛ-1400 пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного зовнішнього вигляду і захищає його від корозії. Колір чорний RAL9005.
Надійний ключовий замок сувальдного типу захистить вміст сейфа від сторонніх. Замок оснащений 3 ригелями по 10 мм діаметром горизонтального відмикання.
Усередині сейф розділений на 2 зони: одна для зберігання одиниць, друга обладнана полицями та картриджами відділенням. Касове відділення замикається замком Euro-lock (таємність — 2000 комбінацій).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Загальні | |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість збройових дул | 4 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 810 ₴









