Годинник пісочний TFA 18600614 42х36х101 мм 3 хвилини в дерев'яній рамці
475,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18600614
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Годинник пісочний TFA 18600614, 42х36х101 мм, 3 хвилини, в дерев'яній рамці
Пісочний годинник – класичний подарунок для кожного. Це один з найстаріших і найточніших способів вимірювання часу.
Від кількості піску залежить відрізок часу, що вони показують.
Пісочний годинник легко впишуться в будь-який стиль і підійде як на подарунок для колеги в офісі, для друга або батьків.
Характеристики Пісочний годинник TFA 18600614
- Індикація Хвилини
- Тип механізму Пісочні
- Матеріал корпусу Скло мінеральне
- Фабрика збирання Китай
- Колір піску: синій
- Діапазон часу: до 3 хвилин Установка: настільна
- Габарити корпусу (ВхШхГ) 10.1 х 7.2 х 3.6 см
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 7.2 x 10.1 x 3.6 см
- Вага 0.13 кг
- Вага в упаковці 0.2 кг
- Країна-виробник товару Німеччина
- Гарантія 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір піску | Блакитний |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Матеріал судини | Скло |
| Стан | Новий |
| Час вимірювання | 3 хв |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 130 кг |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,20 ₴




