
Настінний годинник з маятником TFA 603001 232x69x582 мм
4 062,95 ₴
3 533 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603001
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний годинник з маятником TFA 60.3001, 232x69x582 мм
Аналоговий маятниковий годинник 60.3001
Особливості
- У сучасному металевом-
- Римський циферблат із викресленими цифрами
- Класика у новому дизайні
- Маятник хитається кожну секунду
- Формат XXL
Класика у новому дизайні. Цей годинник у сучасному металевому виконанні мало нагадує старий добрий маятниковий годинник дідівських часів, але рівний поворот маятника створює особливу атмосферу.
Функції
- Сучасний вид металу
- Римський циферблат із викресленими цифрами
- Формат XXL
Специфікації
- обсяг поставки Маятниковий годинник, інструкція з експлуатації
- Годинник кварцовий годинник
- матеріал пластик
- збірка Для підвішування
- джерело живлення Акумулятори
- Акумулятори 1 х 1,5 В AA
- Батарейки у комплекті немає
- Габаритні розміри (Д) 232 х (Ш) 69 х (В) 582 мм
- Маса 534 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настінний |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.534 кг |
| Висота | 582 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 533 ₴




