Будильник TFA Mini-Nostalgia чорний циферблат 41x20x60 мм
634,80 ₴
552 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60100001
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будильник TFA Mini-Nostalgia чорний циферблат, 41x20x60 мм
Особливості
- Ретро дизайн
- Хромований корпус, цифри та стрілки
- Аналоговий дисплей
- Маленький та зручний
Трохи ностальгії не тільки у вашій спальні. Симпатичний будильник MINI-NOSTALGIA з класичним дизайном у вигляді подвійного дзвінка та кульковими ніжками виконаний із хромованого металу у належном-.
Специфікації
- обсяг поставки Будильник, батарейка, інструкція з експлуатації
- Годинник кварцовий годинник
- матеріал Метал, хромований
- складання Запитати
- джерело живлення акумулятор
- Акумулятори 1 х LR44
- Батарейки в комплекті так
- Габаритні розміри (Д) 41 х (Ш) 20 х (В) 60 мм
- Маса 38 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴




