Бінокль Sigeta Stranger 8x42
4 209,12 ₴
3 792 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65809
- +380 (50) 327-15-50МТС
Бінокль Sigeta Stranger 8x42
Бінокль Sigeta Stranger 8x42 - це класичний універсальний оптичний прилад для різноманітних спостережень, який чудово підійде для туристичних походів, полювання чи риболовлі.
Дана модель SIGETA Stranger 10x42 представлена у двох варіантах забарвлення:
- #65808 Black (чорний)
- #65809 Green (зелений)
Бінокль побудований за оптичною схемою Roof. Корпус вологозахищений та покритий приємним на дотик гумовим шаром, який посилює ударостійкість та покращує зчеплення з руками.
За якість зображення відповідають призми BaK-4 та мультипросвітлення оптичних поверхонь, що збільшує коефіцієнт світлопропускання, роблячи зображення світлим та контрастним.
Налаштування різкості здійснюється центральним барабаном, колесо корекції діоптрій розташоване правому окулярі.
У комплекті поставляється якісний щільний чохол на блискавці з ременем, петлею для поясного ременя та кишенею. Також є широкий ремінь для бінокля, що дозволить комфортно носити його на шиї. Захисні кришки на об'єктиви можуть кріпитися на тубуси, а спарені кришки для окулярів мають вуха, які дозволяють закріпити їх на ремені і запобігти їх втраті.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 8x
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Розмір вихідної зіниці: 5.25 мм
- Мінімальна відстань фокусування: 4 м
- Поле зору 1000 м: 133 м
- Кутове поле зору: 7.6 º
- Видалення вихідної зіниці: 15 мм
- Фактор сутінків: 18.3
- Світлосила: 27.6
- Корекція діоптрій: +5/-5 на правому окулярі
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Призми: BAK4
- Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Multi-Coated)
- Фокусування: центральним колесом
- Регулювання міжзоркової відстані: 56 – 75 мм
- Наочники: поворотно-висувні типу Twist-Up
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям
- Захист: вологозахист / удароміцність
- Можливість кріплення на штатив
Габарити:
- Розміри бінокля: 153 x 125 x 54 мм
- Вага бінокля: 672 г
- Розмір упаковки: 184 x 162 x 72 мм
- Вага в упаковці: 909 г
Комплектація:
- Бінокль
- М'який чохол з ременем та кишенею
- Ремінь для бінокля
- Захисні кришки на об'єктиви та окуляри
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Збільшення: | 8 x |
| Тип збільшення: | фіксоване |
| Діаметр об'єктива: | 42 мм |
| Тип призм: | Roof |
| Матеріал призм: | BAK4 |
| Просвітлення: | Multi Coated |
| Діаметр вихідної зіниці: | 5.25 мм |
| Світлосила: | 27.6 |
| Фактор сутінків: | 18.3 |
| Винос вихідної зіниці: | 15 мм |
| Фокусування: | центральна |
| Межа фокусування від: | 4 м |
| Поле зору на 1000м: | 133 м |
| Кутове поле зору: | 7.6 ° |
| Ступінь захисту: | водонепроникність |
| розміри: | 153 x 125 x 54 мм |
| Вага: | 672 г |
| Особливість: | • висувні наочники • корекція діоптрій • кріплення на штатив |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigeta |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
- Ціна: 3 792 ₴









