Бінокль SIGETA Monter 10х42 WP
Бінокль SIGETA Monter 10х42 WP – потужний оптичний прилад для спостереження за далеко розташованими об'єктами з відмінними характеристиками, невеликою вагою та розміром. Дана модель робить якісне зображення, має сучасний дизайн і невисоку вартість. Цей бінокль відмінно проявить себе у багатьох сферах і буде чудовим супутником під час походів, подорожей, рибалок та полювання.
Дана модель SIGETA 10x42 представлена у двох варіантах забарвлення:
- #65868 Black (чорний)
- #65869 Green (зелений)
Оптика даної моделі має чудові характеристики, призми, виготовлені з барієвого крона (ВАК4), а лінзи з повним багатошаровим просвітленням забезпечують чітке, контрастне зображення з гарною передачею кольору. Бінокль налаштовується під індивідуальні особливості зору. Налаштування здійснюється за допомогою регулювання міжзвікової відстані, поворотно-висувних наочників, центрального барабана фокусування та кільця корекції діоптрій, що здатне компенсувати різницю в силі зору. Бінокль має лаконічний дизайн з акцентом на барабан фокусування та кільце корекції діоптрій, які стилізовані під метал, що робить його більш презентабельним.
Бінокль захищений від вологи за стандартом IPX7, а корпус має щільне гумове покриття, що захищає від незначних ударів. Внутрішній простір заповнений азотом, що запобігає запотіванню оптики. При тривалих спостереженнях бінокль можна встановити на штатив за допомогою L-адаптера
Виробник приділив особливу увагу комплектації, що дозволило покращити експлуатацію бінокля та його безпеку під час транспортування. Сумка виготовлена з нейлону, вона міцна, вологостійка і добре тримає форму, комплектується ременем, що регулюється. Наш ремінець виготовлений з екологічного неопрену, він регулюється по довжині і має високу зносостійкість. Спарені захисні ковпачки для окулярів мають вуха для кріплення до ремінця, що запобігатиме їх втраті, а захисні кришки на об'єктиви можуть бути прикріплені до бінокля.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Діаметр вихідної зіниці: 4.2 мм
- Мінімальна відстань фокусування: 3 м
- Поле зору 1000 м: 102 м
- Кутове поле зору: 5.9º
- Винос вихідної зіниці: 14 мм
- Фактор сутінків: 20.5
- Світлосила: 17.64
- Міжзоркова відстань: 56-77 мм
- Корекція діоптрій: +5/-5 на правому окулярі
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Просвітлення: багатошарове покриття всіх оптичних поверхонь бінокля (Fully Multi Coated)
- Призми: BAK4
- Фокусування: центральним колесом
- Наочники: поворотно-висувні типу Twist-Up
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
- Захист від запотівання: газове заповнення азотом
- Кришки об'єктиву фіксуються на корпусі
- Можливість кріплення на штатив
Габарити:
- Розмір упаковки: 180 х 175 х 75 мм
- Вага в упаковці: 814 г
- Розміри бінокля: 155 х 130 х 60 мм
- Вага бінокля: 574 г
Комплектація:
- Бінокль
- Наший ремінь
- Сумка з ременем
- Захисні кришки на об'єктиви та окуляри
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
| Збільшення: | 10 x |
| Тип збільшення: | фіксоване |
| Діаметр об'єктива: | 42 мм |
| Тип призм: | Roof |
| Матеріал призм: | BAK4 |
| Просвітлення: | Fully Multi Coated |
| Діаметр вихідної зіниці: | 4.2 мм |
| Світлосила: | 17.64 |
| Фактор сутінків: | 20.5 |
| Винос вихідної зіниці: | 14 мм |
| Фокусування: | центральна |
| Межа фокусування від: | 3 м |
| Поле зору на 1000м: | 102 м |
| Кутове поле зору: | 5.9 ° |
| Ступінь захисту: | водонепроникність |
| розміри: | 155 х 130 х 60 мм |
| Вага: | 574 г |
| Особливість: | • висувні наочники • корекція діоптрій • кріплення на штатив |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigeta |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.574 кг |
| Водостійкість | Так |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 3 003 ₴









