


Сумка фідерна спиннинговая Shaptala СКФ2 БЕЗ КОРОБОК Оливковий
3 370 ₴
- Під замовлення
- Код: СКФ2
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (50) 327-15-50МТС
Сумка фідерна спиннинговая Shaptala СКФ2 БЕЗ КОРОБОК
Фидерно-спиннинговая сумка предназначена для транспортировки и удобного хранения снастей в коробках, катушек и пр. Изготовлена из водонепроницаемой ткани Оксфорд 600Д. В стенках вшит уплотнитель. У сумки три отделения. Верхнее 37х25х5см. В крышке сеточный карман. Второе отделение 37х25х12см. В нем набор перегородок. Перегородки можно располагать как вам удобно.
Також у другому відділення теж є сітчаста кишеня. Третє відділення 37х25х21см призначене для коробок. З боків сумки місткі кишені 25х18х8см. На всіх кишенях і відділеннях встановлена блискавка з двома бігунками для зручності користування. Зверху сумки є гумка з утяжкой, якій можна фіксувати одяг. На дні використана легко миється тканину і пришиті нековзні ніжки, 5шт. Є ремінь для перенесення сумки на плечі.
СУМКА НЕ УКОМПЛЕКТОВАНА КОРОБКАМИ!
Зовнішній розмір сумки: 56х40х26см
Додатково можна доукомплектувати коробками Селект:
- Select SLHS-309 35.8x23,5х5см 1 шт
- Select SLHS-315 35.8x23,5х8см 2 шт.
- Або ж Select SLHS-309 35.8x23,5х5см 4 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Основні | |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 3 370 ₴




