

Чохол Шаптала для 4 котушок 2000 ЖОРСТКИЙ Чорний
863 ₴
- Готово до відправки
- Код: КТ3-3
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Шаптала для 4 котушок 2000 ЖОРСТКИЙ
Чохол призначений для зберігання і транспортування 4-х котушок з розміром шпулі 2000. Підійде також для деяких моделей 2500. Контакт між котушками запобігають знімні перегородки, які можна компонувати на свій розсуд. Під кришкою є сітчаста кишеня на блискавці для дрібниць. Для перенесення в руці є зручна ручка. Чохол виготовлений з якісного матеріалу і фурнітури. Жорсткість додає чохлу піна і пластик, вшитий в його стінки.
Внутрішні розміри: 22х22х8см
Гарантія 1 рік
Виготовимо в таких кольорах:

Хакі Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 863 ₴




