Тубус Shaptala для спінінга 195см/75мм
Тубус Шаптала 195 виготовлений з непромокаючої тканини (нейлон). Жорсткість тубусу надає пластикова труба. Всередині розділова перегородка, що запобігає контакт колін вудлища. Для захисту від ударів у денці і кришці вшита піна. Для перенесення є ручка і регульований по довжині плечовий ремінь. Тубус досить легкий, але при цьому надійно захищає спінінг від пошкоджень. Зовнішній транспортувальний розмір тубуса більше внутрішнього на 6см.
Внутрішній розмір: 195х7,5 см
Виготовимо в таких кольорах:

Хакі Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 7.5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 см |
| Діаметр | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴






