

Тубус Shaptala для спінінга 150СМ/100ММ Оливковий
1 063 ₴
- Готово до відправки
- Код: Т-150/100
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тубус Shaptala для спінінга 150СМ/100ММ
Тубус Шаптала 150 см довжина / ширина 10см виготовлений з непромокаючої тканини (нейлон) з ПВХ або ПП просоченням. Жорсткість тубусу надає пластикова труба. Всередині розділова перегородка, що запобігає контакт колін вудлища.
Для захисту від ударів у денці і кришці вшита піна. Для перенесення є ручка і регульований по довжині плечовий ремінь. Тубус досить легкий, але при тому надійно захищає спінінг від пошкоджень. Зовнішній транспортувальний розмір тубуса більше внутрішнього на 6см.
Внутрішній розмір: 150х10 см
Виготовимо в таких кольорах:

Хакі Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 063 ₴




