
Сумка для наживки Shaptala ПН1 24х16х8см Оливковий
784 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПН1
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для наживки Shaptala ПН1 24х16х8см
Сумка призначена для транспортування і зберігання 6-ти ємностей з наживкою. Для захисту вмісту в стінки чохла вшитий ущільнювач (піна). Внутрішні м'які знімні перегородки дозволяють зручно організовувати внутрішній простір. Розмір стандартних осередків 8х8х8см. Під клапаном є сітковий кишеню для дрібниць.
Внутрішній розмір: 24х16х8см
Можлива колірна гамма, вказуйте потрібний колір при замовленні

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 6 |
| Стан | Новий |
| Тип | Рундук-сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴




