

Ліжко кемпінгове Vango Hush Campbed Single Granite Grey (ACRHUSH G11TJ8)
1 319 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929175
- +380 (50) 327-15-50МТС
Ліжко кемпінгове Vango Hush Campbed Single Granite Grey (ACRHUSH G11TJ8)
Vango Hush Campbed Single Granite Grey (ACRHUSH G11TJ8) - одне з небагатьох кемпінгових ліжок, яке настільки компактне і легке, що міститься навіть у рюкзаку. Її можна взяти з собою на пікнік або в вихідний день, щоб забезпечити більш високий рівень комфорту під час відпочинку на природі. Ця модель не тільки компактна, але й дуже зручна завдяки використанню тканини Endure Fabric, яка внесла нові стандарти в конструкцію каркасних ліжок для кемпінгу. Тканина досить еластична, м'яка на дотик, забезпечує чудовий баланс між комфортом та довговічністю. Сталевий каркас ліжка витримує навантаження до 100 кг. Ліжко кемпінгове Vango Hush Campbed Single Granite Grey (ACRHUSH G11TJ8) додасть комфорту під час денного відпочинку або ночівлі на природі.
особливості:
- Steel Frame - міцний та надійний каркас зі сталі.
- Foldable to Compact Size – ліжко складається до компактного розміру для зручного зберігання та транспортування.
- Supplied with Compact Carry Bag - ліжко складається з компактного чохол для перенесення.
- Maximum Loading Weight – максимальне навантаження 100 кг.
- Endure Fabric – міцна поліефірна тканина, призначена для використання на вулиці.
| Бренд | Vango |
|---|---|
| Вид | Розкладачки |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал конструкції | Endure Fabric |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Колір | Granite Grey |
| Комплектація | Ліжко кемпінгове, чохол |
| Розміри | 182 х 58 х 19 см |
| Вага | 3,54 кг |
| Габарити упаковки | 70 х 19 х 9 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Темно-сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 319 ₴




