Ліжко кемпінгове Outwell Laguna Hills L Black (470377)
Кемпінгове ліжко Outwell Laguna Hills L Black (470377) виконане у стриманом-. Складна конструкція, функція блокування, якісна оббивка з тисненого поліестеру з міцним сталевим каркасом роблять цю розкладачку відмінним вибором для табору кемпінгів, заміського будинку, дачі.
особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Конструкція не потребує збирання.
- Подушка із м'якої сітки для вентиляції.
- Еластичні кутові ремені для фіксації килимка до ліжка.
- Проста у використанні функція блокування надійної фіксації.
- Міцна сталева рама.
- Невеликий розмір упаковки.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження – 125 кг
Характеристики
| Бренд | Outwell |
|---|---|
| Вид | Розкладачки |
| Максимальне навантаження | 125 кг |
| Матеріал конструкції | 100% polyester |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Колір | Black |
| Комплектація | Кемпінгове ліжко, чохол для перенесення та зберігання |
| Розміри | 202 x 80 x 48 см |
| Вага | 10 кг |
| Габарити упаковки | 19 x 8 x 101 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 406 ₴








