Ліжко кемпінгове Outwell Victoria Grey (410082)
Кемпінгове ліжко Outwell Victoria Grey (410082) виконане у стриманом-. Регульована спинка та сонцезахисний козирок, якісна оббивка з шикарного поліестеру з міцним та легким алюмінієвим каркасом роблять цю розкладачку чудовим вибором для кемпінгового табору.
особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Високоякісна тканина оббивки Textilene.
- Міцна алюмінієва рама.
- Конструкція не потребує збирання.
- Легка та зручна для перенесення.
- 5 положень спинки.
- Знімна подушка.
- Регульований сонцезахисний козирок.
- Максимальне навантаження – 120 кг
- Збільшена гарантія – 3 роки.
Характеристики
| Бренд | Outwell |
|---|---|
| Вид | Розкладачки |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал конструкції | Textilene, woven і PVC coated polyester, 100% polyester |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Колір | Grey |
| Комплектація | Ліжко кемпінгове, подушка |
| Розміри | 188 x 58 x 31 см |
| Вага | 5,3 кг |
| Габарити упаковки | 79 x 58 x 18 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 726 ₴







