Крісло складне Tramp Expert TRF-038
4 595,21 ₴
3 995,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRF-038
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний стілець жорсткої конструкції для зручного відпочинку за містом
| Розміри: | сидіння 58*50 см, висота спинки 80 см, в складеному вигляді 80*19*22 см |
|---|---|
| Матеріал рами: | алюміній, діаметр 25 мл/1,2 мм |
| Матеріал: | 600D Oxford Polyester двошаровий |
| Вага: | 2,7 кг |
| Максимальне навантаження: | до 120 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995,21 ₴




