



Бінокль XD Standard Precision 8х42 BAK7, Fully coated
2 836,10 ₴
2 601,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1525.00.00
- +380 (50) 327-15-50МТС
Характеристики бінокля XD Precision Advanced 8.5x50 WP, BAK4, Multi coated
Серія XD Precision Standard на сьогоднішній день є одним із найдоступніших варіантів біноклів для полювання. При цьому біноклі серії Standard мають необхідні якості для задоволення потреб мисливців.
Вологостійкий прогумований корпус дозволяє використовувати біноклі у всіх можливих ситуаціях, що виникають на полюванні.
Завдяки застосуванню оптики з багатошаровим покриттям, що просвітлює, а також roof-призм, забезпечується висока різкість і контрастність зображення по всьому полю зору. Застосування roof-призм також дозволяє зробити бінокль компактним та легшим. Крім того, різкість зображення та кольору у цих біноклях краще ніж у біноклів із системою призм - porro, що також пов'язано з кращою фокусною здатністю.
Оптичні призми в біноклях XD Precision виготовлені зі скла високої якості: ВАК-7 у біноклях із серії Standard та BAK-4 у біноклях із серії Advanced.
| Кратність збільшення | 8,5 |
| Діаметр об'єктиву, мм | 50 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм | 5 |
| Видалення вихідної зіниці, мм | 21,5 |
| Поле зору на 1000м: | 94,3 |
| Довжина | 51 см |
| Вага | 0,89 кг |
| Корекція діоптрій | +/- 4 |
| Система призм | Roof |
| Мінімальний стан фокусування,м | 4 |
| Міжзінична відстань | 56-74 |
| Додаткова інформація | Водонепроникність 5 хв на глибині до 1м |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XD Precision |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
- Ціна: 2 601,90 ₴




