Характеристики :
| Довжина/ Габарити: | Довжина 120 мм/Висота 55 мм |
| Кріплення: | Кільця і моноблоки |
| Діаметр кілець/ Посадочне місце: | 30 мм, 25,4 (1") |
| Фіксація на зброю: | Постійний |
| Вага, г: | 236 |
| База кріплення: | "Ластівчин хвіст" |
| Країна виробник: | Китай |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Air Precision |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Моноблок 25/30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374,90 ₴






