Новинка від компанії Konus - якісний бінокль з дахом-призмами і відкритими петлями. ТЕПЕР серія Titanium доступна і в полегшеному варіанті. Даний тип конструкції дозволив не тільки знизити вага бінокля, але й підвищив зручність користування. Бінокль володіє всіма перевагами, притаманними хорошим біноклям: призми виконані з скла марки BAK4, все оптично поверхні мають якісне покриття багатошарове покриття, корпус обрезинен і зручно лежить в руці. Окуляри досить великого розміру - 18 мм в діаметрі і мають висувні наглазники. Крышки на объективах сделаны на петлях и риск их потерять становится минимальным. Имеется разъем для L-адаптера для крепления на штатив. Поставляется в удобном чехле с возможностью ношения как на плече, так и на поясе.
Технические характеристики:
| Увеличение | 10x |
| диаметр объектива | 42мм |
| Призмы | BAK4 |
| Покрытие | Multi покрынное |
| Поле зрения на 1000м | 98м |
| Диаметр выходного зрачка | 4,2мм |
| Светосила | 17,6 |
| тип конструкции | крыша |
| Вес | 557г. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
- Ціна: 3 800 ₴












