
Будильник TFA Nostalgia 117x57x172 мм
1 838,85 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 981043
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип механізму | кварцові |
| Матеріал корпусу | метал, скло мінеральне |
| Тип циферблата | аналоговий (стрілочний) |
| Колір циферблату | білий |
| Особливості циферблата | центральна секундна стрілка |
| Формат часу | 12 год |
| Індикація | хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | арабські цифри |
| Джерело живлення | батарея типу AA (1.5 V) х 1 шт - в комплекті |
| Функції | Будильник з подвійним дзвіночком |
| Особливості | Годинники - Ретро Корпус з хромованим покриттям Колір корпусу - сріблястий |
| Габарити і вага | |
|---|---|
| Вага | 0,268 кг |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 17,2х11,7х5,7 см |
| Фабрика збірки | Китай |
Країна виробник: Німеччина
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип | Будильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴




