


Будильник TFA Big Bell XXL 218x90x285 мм
3 427 ₴
2 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60102202
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип механізму | кварцові |
| Колекція | Alarm Clocks |
| Характеристики механізму і деталей | безшумний механізм Sweep з плавним ходом |
| Матеріал корпусу | метал, скло мінеральне |
| Тип циферблата | аналоговий (стрілочний) |
| Колір циферблату | білий |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Формат часу | 12 год |
| Індикація | хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | індекси |
| Джерело живлення | батарейка 1,5 V (в комплект не входить) |
| Функції | Будильник з подвійним дзвіночком |
| Особливості | Точність ходу: +/- 15 секунд в місяць Білий корпус Можлива настінна установка |
| Габарити і вага | |
|---|---|
| Вага | 0,968 кг |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 28,5х21,8х9 см |
| Фабрика збірки | Китай |
Країна виробник: Німеччина
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Будильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴




