Тубус для спінінга Acropolis КВ-15/160н (160х11 см) Ukraine
1 122 ₴
1 099,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: КВ-15/160н
- +380 (50) 327-15-50МТС
Тубус для спінінга Acropolis КВ-15/160н (160х11 см) Ukraine
Дизайн збірної України по ловлі спінігом!
Довжина тубуса становить 160 см, а його діаметр – 11 см. Він є надійним засобом для транспортування та зберігання делікатних спінінгів та вудилищ.
Виготовлений з різноманітних матеріалів, включаючи поліестер D600, D300, EVA, пластик та пасову стропу, цей тубус забезпечує ідеальний захист для ваших снастей.
Корпус із пластику забезпечує надійний захист вудок від пошкоджень під час транспортування. Зовнішній шар тубуса виконаний з водовідштовхувального поліестеру D600, а внутрішній шар – з підкладки з D300, що забезпечує додатковий захист від механічних пошкоджень та подряпин.
Дно та кришка тубуса виготовлені із міцного водонепроникного матеріалу ЕВА, що забезпечує захист вмісту від вологи та зовнішніх впливів.
Тубус можна переносити за ручку або на плечовому ремені, що забезпечує зручність у транспортуванні.
Виробник – ТМ "Acropolis" (Україна).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 11 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 см |
| Діаметр | 110 мм |
- Ціна: 1 099,56 ₴











