Тубус ACROPOLIS КВ-15/120н для вудилищ та спінінгів
970 ₴
950,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: КВ-15/120н
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тубус ACROPOLIS КВ-15/120н для вудилищ та спінінгів
Довжина - 120 см. Діаметр - 11 см.
Матеріал: поліестер D600, D300, EVA, пластик, ремінна стропа.
Тубус для делікатних спінінгів та вудилищ довжиною до 120см. Корпус із пластику надійно захищає вудки при транспортуванні та зберіганні. Зовні обшитий водовідштовхувальним поліестером, а всередині – підкладкою з D300. Ваші спінінги будуть надійно захищені від механічних пошкоджень та подряпин.
Дно та кришка виробу виготовлені із міцного водонепроникного матеріалу ЕВА.
Тубус із вудлищами носять за ручку або на плечовому ремені.
Виробник – ТМ "Acropolis" (Україна).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 11 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Діаметр | 11 мм |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950,60 ₴









