ОписаниеWebley VMX – класична гвинтівка з газовою пружиною від відомого британського виробника. Відмінний варіант пневматичної зброї в поєднанні ціни/якості і потужності. Використовується як для спортивної, так і для розважальної стрільби.Якщо Вам потрібна потужна і точна, і, в той же час, проста і надійна гвинтівка – сміливо обирайте Webley VMX. За бюджетну, для цього класу зброї, вартість, Ви отримаєте функціональну та якісну гвинтівку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Webley |
| Країна виробник | Великобританія |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 109 см |
| Додаткова інформація | Оптоволоконний приціл Truglo |
| Початкова швидкість, м/с: | 300 |
| Енергія, Дж: | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 129,90 ₴






