


Сушилка для белья напольная Colombo Marino Grey (ST987B)
2 299 ₴
1 794 ₴
- Готово к отправке
- Код: 930659
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сушарка для білизни підлогова Colombo Marino Grey (ST987B) на сімдесят відсотків виготовлена з переробленого пластику, обираючи дану модель ви піклуєтеся про комфорт в будинку та довкілля. Модель виготовлена з твердих смол, завдяки чому не піддається корозійним процесам. Матеріал стійкий до атмосферних явищ, що дає можливість використання сушарки на відкритому повітрі. Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі. Оптимально спроєктована для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 127 x 58 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 194 x 108 x 58 см.
- Загальна вага - 6,4 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з пластику.
- Вся конструкція виконана в синьому кольорі.
- Має дві відкидні секції.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі.
- Спеціальна форма ніжок забезпечує стійкість всієї конструкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сушилки | Напольная |
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Длина | 1300 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Высота | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 794 ₴




