Webley Spector – нова пневматична гвинтівка, яка напевно зацікавить не тільки шанувальників стрільби з пневматичної зброї, але і шанувальників стилю «мілітарі»!
Принцип роботи Webley Spector заснований на конструкції моделі Webley VMX – якісної, точної і надійної пневматичної гвинтівки для спортивної і розважальної стрільби. Пластикова ложа моделі Spector комплектується текстурованою пістолетною рукояттю і прикладом з виділеної щокою – це додає гвинтівці агресивний «тактичний» вид.
Для більш комфортного прицілювання, на гвинтівці встановлені відкриті прицільні пристосування TRU-GLO з можливістю регулювання висоти цілика. Крім цього, на ствольній коробці гвинтівки передбачений профіль кріплення «ластівчин хвіст, 11 мм» - для установки оптичного прицілу. Можливість регулювання натягу спуску, а також наявність автоматичного запобіжника забезпечать максимальний комфорт і безпека в процесі експлуатації. Для зменшення віддачі при пострілі використовується м'який гумовий потиличник-амортизатор.
Webley Spector доступна в 2-х версіях: з крученою пружиною POWR-LOK, а також з газовою пружиною D-RAM.
Характеристики :
- Підкатегорія: Пневматичні гвинтівки
- Підкатегорія: Пружинно-поршневі гвинтівки
- Артикул: WRSPECB177FAC
- Виробник: Webley
- Модель: Spector
- Калібр: 4,5 мм
- Пневматична зброя: Гвинтівки пружинно-поршневі
- Початкова швидкість, м/с: 300
- Енергія, Дж: 24
- Приклад (ложа)/ Рукоятка: Пластик
- Довжина загальна, см: 107
- Вага: 3,1 кг
- Прицільні пристосування: Цілик і мушка
- Кількість зарядів: 1
- Запобіжник: Автоматичний
- Додаткова інформація: Волоконно-оптичний приціл TRU-GLO, регульований цілик. Профіль "ластівчин хвіст" для установки оптичного прицілу. М'який гумовий потиличник, регульована по висоті щока.
- Довжина стовбура, см: 45
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Webley |
| Країна виробник | Великобританія |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 1130мм |
| Початкова швидкість, м/с: | 330 |
| Енергія, Дж: | 24 |
- Ціна: 3 528 ₴








