Нож Benchmade Osborne Burnt Copper 940BK-03
18 463,50 ₴
16 785 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4009041
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нож Benchmade Osborne Burnt Copper 940BK-03
Легкий складаний ніж Benchmade 940BK-03 Osborne призначений для вимогливих користувачів, які цінують функціональність та елегантний дизайн і шукають міцний повсякденний ніж з тактичною кромкою. Кріпильна кліпса дозволяє зручно встановити ніж в кишені тактичної сорочки.
Ніж оснащений системою Axis Lock, яка підвищує безпеку під час використання. Клинок з профілем Reverse Tanto виготовлений зі сталі CPM MagnaCut і характеризується винятковою зносостійкістю, забезпечуючи тривалу гостроту. Алюмінієва ручка гарантує легкість і міцність, а також естетично привабливий зовнішній вигляд.
Особливості:
- Легкий складаний ніж з тактичним клинком Reverse Tanto
- Головка з покриттям DLC Battlewash
- Міцна головка зі сталі CPM MagnaCut
- Рукоятка з алюмінію
- Axis Lock
- Відкривається за допомогою шпильки для великого пальця з обох боків
- Оснащений монтажним затискачем
- Розроблено Уорреном Осборном
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Матеріал леза | CPM MagnaCut |
| Твердість сталі | 60-62 HRC |
| Тип ножа | Складаний |
| Тип відкриття | Шпенек для великого пальця |
| Профіль клинка | Зворотний танто |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Замикаючий пристрій | Axis Lock |
| Загальна довжина | 199 мм |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 2,9 мм |
| Вага | 82 g |
| Колір | Чорний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвия | Сталь |
| Назначение | Повседневный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Складной |
Информация для заказа
- Цена: 16 785 ₴









