Рибальська сумка Fisher К-066 для снастей і котушок (Хакі)
658 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-066
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рибальська сумка Fisher К-066 для снастей і котушок (Хакі)
Карповая сумка Fisher К-066 – практичний вибір для риболовних снастей та аксесуарів.
🔹 Міцний матеріал: Виготовлена з тканини Оксфорд із ПВХ-покриттям, що забезпечує високу зносостійкість і водонепроникність.
🔹 Зручний дизайн: Оснащена двома блискавками та ручкою для перенесення. Увага! В залежності від партії модель може мати прогумовані "хватки" або бути без них – це не впливає на функціональність.
🔹 Продумане зберігання: Головне відділення містить три знімні перегородки на липучках, що дозволяють формувати потрібний простір.
📏 Розміри: 31 × 26 × 10 см
✅ Оригінальний товар від виробника
- Виробник: Fisher
- Країна виробництва: Україна
- Тип: Сумка
- Матеріал: Оксфорд
- Колір: Хакі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴













