Чохол Fisher К-033 для 4 котушок
719 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-033
- +380 (50) 327-15-50МТС
Чохол Fisher К-033 для 4 котушок
Чохол для котушок, Чохол на 4 котушки, Сумка для котушок ,Fisher
Чохол для 4-х котушок від компанії Fisher - захистить ваші котушки при зберіганні і транспортуванні
Тканина стійка до пошкоджень ОКСФОРД-Д-600 з ПВХ, в стінках чохла варто 8-ми мм ущільнювач
Складається з 4-х центральних відділів для зберігання котушок розміром шпулі до 10000
Знімні Перегородки на липучках
Також на кришці є кишеня на блискавці для зберігання дрібниць і аксесуарів
Дозволяє зберегти котушки від вологи,пилу і пошкоджень
Для зручності експлуатації закривається подвійний блискавкою
Розмір:
- Ширина - 34 см
- Довжина - 34 см
- Висота борту - 11 см
Купуючи у нас чохол для 4-х котушок ви можете бути впевнені ,що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності і будуть відправлені вам в найкоротші терміни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 719 ₴











