Чохол сумка для шпуль Fisher К-051
412 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-051
- +380 (50) 327-15-50МТС
Чохол сумка для шпуль Fisher К-051
Представляємо вам чохол-сумку для шпуль Fisher К-051 - ідеальне рішення для зберігання та транспортування ваших запасних шпулів з максимальною зручністю та захистом.
Цей чохол призначений спеціально для зберігання та перенесення 5-ти запасних шпулів. Знімні перегородки на липучках дозволяють налаштувати простір у чохлі під ваші потреби, а також використовувати його для транспортування інших аксесуарів.
У стінках чохла вставлений 8 мм ущільнювач, забезпечуючи надійний захист вашого спорядження від пошкоджень під час транспортування.
З розмірами 39x9x9 см, цей чохол компактний і зручний у використанні, ідеально підходячи для зберігання та транспортування ваших шпулів.
Чохол для зберігання та транспортування 5-ти запасних шпуль.

Перегородки в чохлі, що знімаються на липучках, можуть використовуватися для транспортування інших аксесуарів.
У стінках чохла вставлений 8-ми мм ущільнювач

Розмір: Довжина 39 см. Ширина 9 см. Висота 9 см.

Купуючи у нас чохол для шпуль, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника.
Всі товари в нашому магазині є і будуть відправлені вам в найкоротші терміни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 5 |
| Кількість осередків | 5 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 412 ₴












