Чохол на 4 котушки Fisher К-056
689 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-056
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол на 4 котушки Fisher К-056
Чохол для котушок,Чохол на 4 котушки,Сумка для котушок ,Fisher
Чохол призначений для зберігання і транспортування 4х котушок з розміром шпулі 2000 ,також підійде для деяких моделей 2500.
Тканина оксфорд д-600 з пвх покриттям
В стінках чохла варто 8-ми мм ущільнювач
Складається чохол з 4-х центральних відділів ,знімні перегородки на липучках
Для зручності експлуатації закривається подвійний блискавкою
Розмір: Д/Ш/В 27 *17,5* 9,5 см
Купуючи у нас чохол для котушок ви можете бути впевнені , що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності і будуть відправлені вам в найкоротші терміни
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість осередків | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | оксфорд д 600 з ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴











