Сумка для 20 жерлиць Fisher К-046 колір Хакі
411 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-046
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для 20 жерлиць Fisher К-046
Неймовірна ціна на Сумка для жерлиць від компанії Fisher , місткість 20-25 штук .

Сумка складається з двох відсіків та окремої кишеньки для прапорців, завдяки такій конструкції тепер прапорці та котушки не будуть плутатися один з одним
Розмір: ширина - 22,5 см, довжина - 41 см, висота - 14 см

Компактна та містка сумка не займе багато місця на зимовій рибалці
Легко миється, матеріал оксфорд д-600 з покриттям ПВХ дуже добре відштовхує забруднення і до того ж не дозволить гачкам зачепитися.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість осередків | 2 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | оксфорд д 600 з ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴










