Органайзер для гачків та лісок Fisher К-005 хакі
989 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-005
- +380 (50) 327-15-50МТС
Органайзер для гачків та лісок Fisher К-005 хакі
Наповнення зображене на фото не входить у комплект, а має демонстративний характер.
Представляємо вам органайзер для гачків та лісок Fisher К-005 у хакі кольорі. Ця сумка для гачків та лісок від компанії Fisher виготовлена зі зносостійкої тканини Оксфорд Д-600 з покриттям ПВХ, забезпечуючи надійний захист вашого спорядження.
Основне відділення сумки розділене знімними перегородками на липучках, що дозволяє організувати простір відповідно до ваших потреб.
У кришці сумки є прозорі кишені на блискавці для зручного зберігання дрібних предметів.
Перегородка сумки має 12 прозорих кишень з одного боку і 12 кишень зі зворотного боку, всього 24 кишені для зберігання гачків та інших дрібниць.
Завдяки такій сумці все ваше спорядження перебуватиме в одному місці - інструменти, бабині з ліскою, гачки, поводочниця та багато іншого.
Розміри сумки: довжина - 41 см, ширина - 21 см, висота - 7 см. Цей органайзер Fisher К-005 забезпечить вам організацію та легкість доступу до рибальського спорядження під час риболовлі або інших активних відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водонепроникний |
- Ціна: 989 ₴












