



Чохол сумка на 4 котушки Fisher К-013
1 002 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-013
- +380 (50) 327-15-50МТС
Чохол сумка на 4 котушки Fisher К-013
Чохол для котушок, Чохол на 4 котушки, Сумка для котушок ,Fisher
Жорсткий чохол для 4х коропових котушок від компанії Fisher - максимально захистить ваші котушки при зберіганні і транспортуванні
Тканина стійка до пошкоджень Оксфорд Д - 600 з ПВХ
В стінках чохла вставлений пластиковий каркас + ущільнювач - 8 мм
Чохол складається з чотирьох центральних відділів для зберігання котушок розміром шпулі від 10000 - 16000
Знімні Перегородки на липучках
Також на кришці кишеня на блискавці для дрібниць та аксесуарів
Чохол дозволяє зберегти котушки від вологи , пилу і пошкоджень
Для зручності експлуатації закривається подвійний блискавкою
Розмір: 39* 39 см, висота борту 14 см
Купуючи у нас жорсткий чохол для 4х коропових котушок ви можете бути впевнені ,що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності і будуть відправлені вам в найкоротші терміни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість осередків | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | оксфорд д 600 з ПВХ |
- Ціна: 1 002 ₴




