

Чохол сумка на 1 котушку Fisher К-003
501 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-003
- +380 (50) 327-15-50МТС
Чохол сумка на 1 котушку Fisher К-003
Чохол для котушки, Чохол на 1 котушку, Сумка для котушки, Fisher
Чохол напівжорсткої конструкції,призначений для зберігання і транспортування однієї котушки шпулей до 10000
Чохол забезпечує прекрасну захист завдяки внутрішній підкладці -8мм з м'якого спіненого матеріалу
Чохол виконаний з міцної тканини Оксфорд - Д 600 з ПВХ
Для зручності експлуатації закривається на подвійний блискавки
Внутрішня перегородка на липучках легко знімається ,після чого збільшене простір можна використовувати не тільки для перенесення котушок ,але для транспортування інших аксесуарів або інших рибальських приналежностей
Купуючи у нас чохол для однієї котушки ви можете бути впевнені ,що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності і будуть відправлені вам в найкоротші терміни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | оксфорд д 600 з ПВХ |
- Ціна: 501 ₴




