Чохол для 2 котушок Fisher К-002 розміром до 10000
612 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-002
- +380 (50) 327-15-50МТС
Чохол для 2 котушок Fisher К-002 розміром до 10000
Чохол на 2 котушки, Сумка для котушок, Fisher
Чохол для 2-х котушок Fisher - добре тримає форму має пропиленный ущільнювач
Вміщує дві котушки розміром до 10000
Футляр на дві котушки розділений на два повноцінних відсіку ущільненої перегородкою ,яка може від'єднуватися з допомогою липучки створюючи збільшене внутрішні простір і може послужити сховищем не тільки для котушок , але і інших необхідних речей на рибалці(може бути футляром для зберігання пачок силікону)
Для зручності експлуатації закривається подвійний блискавкою
Чохол оснащений зручною ручкою , що дозволить з комфортом транспортувати ваші улюблені котушки
Щільна тканина ОКСФОРД - Д 600 з ПВХ в сукупності з ущільнювачем повністю захистить коропові котушки від впливу зовнішнього середовища
Розмір:34* 17 см висота борту 13 см
Купуючи у нас чохол для 2-х коропових котушок ви можете бути впевнені ,що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності і будуть відправлені вам в найкоротші терміни
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість осередків | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | оксфорд д 600 з ПВХ |
| Особливості | Водонепроникний, На блискавці |
- Ціна: 612 ₴












