Рибальська сумка Fisher К-024
Сумка – столик
Містка коропова сумка має два великі відділення.

Одне з відділень має дві знімні перегородки на липучках. Це дозволяє максимально ергономічно розмістити усі снасті. У це відділення міститься три великі коропові котушки.

Друге відділення комплектується однією коропової коробкою, також у цьому відділенні вмістилося 6 баночок для дипування та зберігання бойлів (6 боночок йде в комплекті)

Сумка може бути ролі монтажного столика. Дві жорсткі половинки підходять до роботи з монтажами.

Сумка забезпечена високоякісною фурнітурою та надійною ручкою для перенесення.
У комплект сумки входить: 1 коробка та 6 баночок
Розмір сумки у складеному вигляді:
Довжина-43 см
Ширина-22 см
Висота-26 см
Розмір кожного відділення:
Довжина-43 см
Ширина-22 см
Висота-12 см
Розмір коробки:
Довжина – 30 см
Ширина – 20 см
Висота-5 см
Розмір баночок:
Висота-8,5 см
Діаметр – 6,5 см
Об'єм-200 мл
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водонепроникний, На блискавці |
- Ціна: 878 ₴












