Карпова сумка для риболовлі Fisher К-018 ХАКІ
Сумка для риболовлі, Сумка коропова, сумка з коробками, сумка Fisher
Сумка рибальська
Виготовлена на основі пінополіетилену та водонепроникного матеріалу ОКСФОРД Д 600 ПВХ
Призначена для транспортування рибальського приладдя й аксесуарів
Має три секції на змійці, кожна з яких має різні розміри та призначення
1 — Секція зроблена для збереження й транспортування різних аксесуарів та інструментів

2 - Секція з перегородками розрахована на розміщення 4 котушок і запасних шпуль

3 - Секція призначена для коробок

Розмір
Ширина — 24 см
Довжина — 39 см
Висота — 39 см
Підійде коробка розміром: 355 * 250 мм, глибина 55 мм
Сумка обладнана високоякісною фурнітурою й надійною ручкою для перенесення
Купуючи в нас сумку з трьома коробками, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника
Всі товари в нашому магазині в наявності та будуть відправлені вам якнайшвидше
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість контейнерів | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водонепроникний, На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 213 ₴













