

Пуфік трансформер Металзавод 5в1 піковка Білий каркас вибір Синя тканина (9)
4 128,50 ₴
3 590 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пуфік трансформер Металзавод 5в1 піковка Білий каркас вибір Синя тканина (9)
Пуф-трансформер: Стиль, Зручність і Надійність в Одному
Пуф-трансформер - це багатофункціональний меблевий елемент, який поєднує в собі елегантний дизайн, міцність конструкції та функціональність.
Основні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розмір у розкладеному стані | 5 стільчиків висотою 45 см |
| Матеріал каркасу (ніжок) | Профільна труба 15х15х1,5 мм, порошкове покриття білого кольору |
| Оббивочний матеріал | Зносостійкий меблевий велюр з поролоном (50 мм), каретна стяжка або піковка |
| Габаритні розміри | 47х47х45 см |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Колір металевого каркаса | Білий (RAL 9003) |
| Колір оббивки | Коричневий (1), Бірюзовий (2), Бежевий (3), Червоний (4), Сіро-коричневий (5), Світло-сірий (6), Сірий (7), Ізумрудний (8), Синій (9), Чорний (10) |
Основні характеристики:
- Країна виробник: Україна
- Тип м'якої меблі: Пуф
- Наявність спального місця: Ні
- Наявність спинки: Ні
- Матеріал каркасу: Стальна профільна труба
- Колір: Білий
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Форма: Квадратна
Застосування:
Завдяки своєму дизайну та функціональності пуф-трансформер може використовуватися в різних приміщеннях: прихожій, вітальні, спальні, кухні, а також в офісі, котеджі чи на дачі. Він обіцяє стати не лише зручним місцем для сидіння, але і стильним доповненням до вашого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір металевого каркаса | Білий каркас (RAL 9003) |
| Цвет обивки | Синя тканина (9) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 590 ₴




