


Пуфік трансформер Металзавод 5в1 піковка Чорний каркас вибір Сіро-коричнева тканина (5)
4 013,50 ₴
3 490 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пуфік трансформер Металзавод 5в1 піковка Чорний каркас вибір Сіро-коричнева тканина (5)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір металевого каркаса | Чорний каркас (RAL 9005) |
| Цвет обивки | Сіро-коричнева тканина (5) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴




