Пуфік трансформер Металзавод 5в1 піковка Чорний каркас вибір
4 013,50 ₴
3 490 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пуфік трансформер Металзавод 5в1 піковка Чорний каркас вибір
Пуф-трансформер: Стиль, Міцність і Зручність в Одному
Пуф-трансформер є багатофункціональним меблевим виробом, що поєднує в собі елегантний дизайн, міцність конструкції та функціональність.
Основні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розмір у розкладеному стані | 5 стільців висотою 45 см |
| Матеріал каркасу (ніжок) | Профільна труба 15х15х1,5 мм, порошкове покриття чорного кольору |
| Оббивочний матеріал | Зносостійкий меблевий велюр з поролоном (50 мм), застосування різних методів оббивки: каретна стяжка або піковка |
| Габаритні розміри | 47х47х45 см |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Колір металевого каркасу | Чорний (RAL 9005) |
| Колір оббивки | Коричневий (1), Бірюзовий (2), Бежевий (3), Червоний (4), Сіро-коричневий (5), Світло-сірий (6), Сірий (7), Ізумрудний (8), Синій (9), Чорний (10) |
Основні характеристики:
- Країна виробник: Україна
- Тип м'якої меблі: Пуф
- Кількість посадочних місць: 5
- Наявність спального місця: Ні
- Наявність спинки: Ні
- Матеріал каркасу: Сталева профільна труба
- Оббивний матеріал: Велюр
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Стан: Новий
- Форма: Квадратна
Застосування:
Завдяки своєму зовнішньому вигляду та функціональності, пуф-трансформер можна використовувати в різних приміщеннях: передпокої, вітальні, спальні, кухні, а також в офісі, приміщенні або загородньому будинку (дачі). Він обіцяє бути не лише зручним місцем для сидіння, але й стильним доповненням до вашого дому, надаючи сучасний дизайнерський акцент.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір металевого каркаса | Чорний каркас (RAL 9005) |
| Цвет обивки | Виберіть колір оббивки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴









