Пістолетовий сейф Metalzavod SP-250G
3 174 ₴
2 760 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP-250G
- +380 (50) 327-15-50МТС
Пістолетний сейф Metalzavod SP-250G із горизонтальними відділеннями використовується:
- для встановлення в меблі;
- для домашнього зберігання пис-в, патр-в, документів та цінностей;
- як готельний сейф
- як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів та печаток
Конструкція сейфа виконана з листової сталі товщиною 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилено. Краї дверей загнуті всередину, що підвищує міцність і стійкість до зламу. Сейф має внутрішні петлі – ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу і 2 ззаду.
Сейф має два горизонтальних відділення. Касове відділення обладнане дверцятами товщиною 2 мм, яке замикається замком Euro-lock (таємність – 2000 комбінацій).
Меблевий (пістолітний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180С) – що надає йому приємного вигляду і захищає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Комплектація сейфа: паспорт, сейф, інструкція, ключі.
- габаритні розміри
- Глибина: 25 см
- Ширина: 35 см
- Висота: 25 см
- Глибина касового відділення: 19,5 см
- Висота касового відділення: 12,5 см
- Вага: 6,78 кг
- Товщина металу: (корпус/двері), мм: 1/2
- Колір: чорний (RAL 9005)
- Тип замку: Ключовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | збройові сейфи та шафи, готельні та меблеві сейфи, вбудовані сейфи та схованки |
| Колір | Чорний |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Загальні | |
| Вага | 6.78 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
- Ціна: 2 760 ₴









