Бігова доріжка Toorx Treadmill Voyager Plus (VOYAGER-PLUS) від італійського виробника Garlando SpA призначена для спортивної ходьби та бігу в домашніх умовах. Модель розрахована на максимальну вагу користувача до 120 кг і має потужний двигун постійного струму 3 к. с., який дає змогу розвивати швидкість від 1 до 20 км/год. Бігове полотно розміром 141 см із можливістю регулювання нахилу від 0 до 15% як кнопками на панелі керування, так і за допомогою кнопок, розташованих на бильцях, і мінімізує ризик травмування в процесі занять. Консоль тренажера з LED-дисплеєм обладнана різноманітними програмами як для підготовлених користувачів, так і для початківців. програм. Бігова доріжка Toorx Treadmill Voyager Plus (VOYAGER-PLUS) має складну конструкцію й транспортувальні ролики, завдяки чому її легко переміщати квартирою. Особливості:
- Мінімальна швидкість — 1 км/год (крок — 0,1 км/год).
- Консоль має LED-дисплей і зручну панель керування.
- >
- Кнопки регулювання швидкістю/нахилом також розташовані на поручнях.
- 38 програм для повноцінного кардіотренування.
- Бездротовий нагрудний кардіодатчик (йде в комплекті) і сенсорні датчики для вимірювання пульсу.
- Підставка для смартфона/планшета.
- Складна конструкція для компактного зберігання й економії місця.
- App Ready 3.0 — за допомогою пристрою TRX App Gate 3.0 (купується окремо) відбувається интеграция з iConsole+ Training, Kinomap и Zwift.
;iConsole+ Training — програма нового покоління для iConsole. Він надає докладніші дані про тренування, простіший режим навчання й інтегрований з BLE Heart Rate Monitor. Ця програма працює із сумісними велотренажерами, орбітреками та біговими доріжками з вбудованим приймачем Bluetooth Low Energy. Тренуйтеся разом з iConsole і насолоджуйтеся щоразу.
Загрузите приложение Kinomap, увімкніть пристрій, і Вам буде доступно 300 000 км геолокалізованих відео, зареєстрованих у всьому світі. Киньте виклик своїм друзям, змагайтеся з іншими користувачами або тренуйтеся наодинці, щоб побити свої рекорди. Завдяки понад 15 новим функціям, тренувальний застосунок має абсолютно новий вигляд, який відповідає потребам користувача, включно з кадрами з реального життя для тренувань у приміщенні. Застосунок Kinomap також містить навчальний відеоконтент, абсолютно новий ігровий процес через публічні та приватні перегони. Ніколи ще тренування не було таким захопливим: швидкість відео синхронізується з ритмом Вашого руху. Ви готові почати? Досліджуйте кожен куточок світу, обмінюйтеся коментарями в соціальних мережах і порівнюйте свої результати.
Загрузите Zwift - безплатна програма для бігу та тренувань із Вашою спільнотою. Тренуйтеся весело разом зі світовою спільнотою крізь захопливі локації, тренуйтеся вдень і вночі, у дощ або спеку, з будь-якої точки світу абсолютно безплатно. Наші елітні тренери створюють вправи, щоб зробити Вас спортсменом, яким Ви хочете стати. Програми підбираються відповідно до рівня Вашої фізичної підготовки, і їх легко виконувати, що полегшує тренування і робить його веселим. Незалежно від того, чи готуєтеся Ви до бігу на 5 кілометрів, напівмарафону, чи тріатлону, Ваші потреби в тренуваннях будуть враховані. Створіться самостійно або приєднуйтеся до групових тренувань і досліджуйте показники після бігу, щоб провести свій найкращий сезон. Біг зі спортсменами в усьому світі є основою Zwift. Вибирайте між сотнями подій — від веселих групових забігів до напружених перегонів зі справжніми призами. Знайдіть своїх друзів і бігайте з ними в режимі реального часу, під'єднавшись до програм сторонніх розробників, як-от Strava і Garmin Connect. Спільність Zwift підтримує Вашу мотивацію тримати темп і фінішувати якнайкраще.
| Бренд | Toorx |
|---|---|
| Тип | Електричні |
| Клас | Домашні |
| Кострукція | Складані |
| Дисплей | LED |
| Показання дисплея | Дистанція Калорії Кроки Нахил Поточна програма Пульс Темп Час Швидкість |
| Програми | Ручна програма - 1 Встановлені програми - 24 Цільові програми - 4 Користувацькі програми - 4 Пульсозалежні програми - 4 Програма контролю рівня підшкірного жиру - 1 |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність двигуна | 3 к.с. |
| Пікова потужність | 4 к.с. |
| Зміна кутів нахилу | 0-15% |
| Регулювання кута нахилу | Електричне |
| Розмір бігового полотна | 141 х 48 см |
| Система амортизації | Soft Tech (4 амортизаційні подушки) |
| Особливості | USB-порт Амортизація Вимірювання пульсу Компенсатори нерівності підлоги Підставка для аксесуарів Регулювання кута нахилу Транспортувальні ролики Тримач для пляшки |
| Додаткові характеристики | Бездротовий нагрудний кардіодатчик йде в комплекті з тренажером Підставка для смартфона/планшета Сенсорні датчики вимірювання пульсу Складана конструкція Товщина бігового полотна - 1,6 мм |
| Вага | 80 кг |
| Розміри в робочому вигляді | 192 x 79 x 139 см |
| Розміри в складеному вигляді | 114 x 79 x 165 см |
| Вага в упаковці | 91 кг |
| Габарити упаковки | 196 x 87 x 38 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 59 499 ₴













