Футбольні ворота Garlando Field Match Pro (POR-17)
9 249 ₴
8 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 929826
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футбольні ворота Garlando Field Match Pro (POR-17)
Garlando Field Match Pro (POR-17) — футбольні ворота розміром 300 x 200 x 120 см. Модель швидко та легко збирається завдяки системі фіксації Quick Fit. Рама виготовлена з пронумерованих труб, що дає змогу виробляти безпомилковий монтаж. Міцна трубчаста конструкція дає змогу залишати ворота на вулиці впродовж цілого року. Попри великі розміри, модель можна легко зберігати в практичній сумці-чохлі, щоб носити її куди завгодно. Комір обладнаний U-подібними гачками для надійної фіксації на будь-якій місцевості.
Особливості:
- Біла рама з високоміцної сталевої труби;38 мм із порошковим покриттям, призначена для зовнішнього використання.
- Біла поліестерова сітка для зовнішнього використання, стійка до УФ-променів, з подвійною системою кріплення до рами: за допомогою мотузки по периметру та текстильних застібок Velcro.
- U-подібні металеві гачки (6 шт.) для кріплення воріт до землі.
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Тип | Футбольні ворота |
| Призначення | Футбол |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | White |
| Додаткові характеристики | Розмір: 300 x 200 x 120 см Комплектація: ворота, сітка, гачки для кріплення Вага: 21 кг |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Вага в упаковці | 22 кг |
| Габарити упаковки | 111 x 36 x 13 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everfit |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр стійок | 38 мм |
| Колір | Білий |
| Конструкція | Розбірна |
| Матеріал рами | Метал |
| Особливості | Гачки для монтажу сітки, Сітка в комплекті |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 889 ₴










