

Підлогова сушка для білизни Colombo Plast (ST987)
2 249 ₴
1 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930500
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова сушка для білизни Colombo Plast (ST987)
Сушарка для білизни підлогова Colombo Plast (ST987) - це поєднання італійської надійності та класичного дизайну, який підходить під будь-який інтер'єр. Модель виготовлена з твердих смол, завдяки чому не піддається корозійним процесам. Матеріал, стійкий до атмосферних явищ, що дає можливість використання сушарки на відкритому повітрі. Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі. Оптимально спроєктована для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння. Ніжки обладнані коліщатами для зручного переміщення. Купуючи Colombo Plast ви приносите додому частинку Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 125 x 58 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 171 x 115 x 58 см.
- Загальна вага - 4,8 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з пластику.
- Має дві додаткові відкидні секції.
- Додаткові секції мають фіксатори для захисту від випадкового відкриття.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі.
- Роликовий механізм в опорній стійці для зручності переміщення конструкції.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Підлогові |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | White |
| Особливості | Розкладні |
| Кількість стрижнів/трубок | 23 |
| Розміри | 171 x 115 x 58 см |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри у складеному вигляді | 125 x 58 x 8 см |
| Вага | 4,8 кг |
| Вага в упаковці | 5,3 кг |
| Габарити упаковки | 128 х 61 х 11 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴




