


Підлогова сушка для білизни Colombo Infinity (ST586)
3 349 ₴
2 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930493
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова сушка для білизни Colombo Infinity (ST586)
Сушарка для білизни підлогова Colombo Infinity (ST586) - це класична модель з вишуканим італійським дизайном. Унікальність цієї сушарки полягає у використанні матеріалу INOX - нержавіючої, високохромовмісної сталі, яка стійка до корозії та атмосферних впливів, що подовжує експлуатаційний термін. Якість гарантують майстри з Італії, саме там проводяться всі етапи виготовлення деталей та збірки. Загальна робоча довжина - двадцять метрів, а максимальне навантаження до дев'яти кілограмів. Сушарка має дві відкидні секції. Ніжки обладнані накладками для захисту підлогових покрівель, а також коліщатами для зручного переміщення всієї конструкції.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 131 x 55 x 4,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 173 x 114 x 55 см.
- Загальна вага - 2,6 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з INOX - нержавіюча, високохромовмісна сталь.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
- Сушарка має коліщата для зручного переміщення.
| Бренд | Colombo |
|---|---|
| Тип | Підлогові |
| Матеріал | INOX |
| Колір | Silver |
| Особливості | Розкладні |
| Додаткові характеристики | INOX - нержавіюча, високохромовмісна сталь. Товсті стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі. |
| Кількість стрижнів/трубок | 20 |
| Розміри | 173 x 114 x 55 см |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри у складеному вигляді | 131 x 55 x 4,5 см |
| Вага | 2,6 кг |
| Вага в упаковці | 3,1 кг |
| Габарити упаковки | 134 х 58 х 7 см |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴




