Підлогова сушка для білизни Gimi Dinamik 20 Plus (169267)
Сушарка для білизни підлогова Gimi Dinamik 20 Plus (169267) - високоякісний італійський продукт! Компактна сушарка з великою робочою поверхнею. Унікальність даної моделі у розсувній телескопічній системі, розробленій компанією Gimi. Завдяки розсувній конструкції телескопічних напрямних робоча поверхня може бути сумарно збільшена до 19 метрів, що дозволяє вільно розвісити як великі простирадла, так і білизну невеликих розмірів. Оновлена система кріплення каркасу до опорних стійок виробу запобігає небажаному відкриттю сушарки, а також її зламу.
Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Одна з опорних стійок обладнана роликовим механізмом, завдяки якому переміщення всієї конструкції житловим приміщенням стало надзвичайно легким і максимально безпечним по відношенню до поверхні підлоги. Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні в процесі сушіння. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, сушарка для білизни підлогова Gimi Dinamik 20 Plus (169267) стане надійним помічником як у приватному будинку, так і в квартирі.
Особливості:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Розсувна телескопічна конструкція напрямних дозволяє збільшити робочу поверхню до 19 метрів.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Роликовий механізм в опорній стійці для зручності переміщення всієї конструкції.
| Бренд | Gimi |
|---|---|
| Тип | Підлогові |
| Матеріал | Метал |
| Колір | White |
| Особливості | Розкладні |
| Додаткові характеристики | Легко розсувається, ідеально підходить для простирадл і скатертин Не залишає слідів на білизні завдяки потовщеним прутам Із захистом від подряпин, коліщатками та захисними куточками |
| Кількість стрижнів/трубок | 10 |
| Діаметр стрижня/трубки | 12/16 мм |
| Розміри | 117-205 х 56 х 104 см |
| Робоча довжина поверхні | 19 м |
| Розміри у складеному вигляді | 122 х 55,5 х 6,5 см |
| Вага | 4,63 кг |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
- Ціна: 3 699 ₴







