Театральний бінокль SIGETA TEATRUM B 3x25 Gold
Якщо Ви в пошуках театрального бінокля, який поєднує в собі високу якість зображення, класичний дизайн і привабливу ціну, то бінокль SIGETA TEATRUM B 3x25 Gold однозначно вартий Вашої уваги.
Легкий та компактний театральний бінокль відмінно впорається зі своїми функціями: дозволить більш детально розглянути те, що відбувається на сцені, а також підкреслить стиль свого власника.
Збільшення 3х та широке поле зору сприяють комфортному спостереженню за особами та жестами акторів. Варто відзначити, що бінокль достатньо світлосильний, тому картинка буде яскравою і контрастною не тільки в сонячну погоду, але й в приміщенні з поганим освітленням.
Корпус бінокля виконаний з металу, що забезпечує довговічність пристрою. Для налаштування бінокля під окремі параметри передбачено регулювання міжзіничної відстані в діапазоні від 57 до 69 мм.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 3x
- Діаметр об'єктива: 25 мм
- Кутове поле зору: 7°
- Поле зору на 1000 м: 122 м
- Мінімальна відстань фокусування: 1.5 м
- Розмір вихідної зіниці: 8.33 мм
- Віддалення вихідної зіниці: 10 мм
- Фактор сутінків: 8.6
- Світлосила: 69.3
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: Galileo
- Фокусування: центральним колесом
- Регулювання міжзіничної відстані: 57-69 мм
- Матеріал корпусу: метал
Габарити:
- Розміри бінокля: 10 x 5.5 x 3 см
- Вага бінокля: 137 г
- Розміри упаковки: 11 x 8 x 4.5 см
- Вага упаковки: 179 г
Комплектація:
- Бінокль
- Чохол
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
| Збільшення: | 3 x |
| Тип збільшення: | фіксоване |
| Діаметр об'єктива: | 25 мм |
| Тип призм: | Galileo |
| Просвітлення: | Coated |
| Колір: | золотий |
| Діаметр вихідної зіниці: | 8.33 мм |
| Світлосила: | 69.3 |
| Фактор сутінків: | 8.6 |
| Віддалення вихідної зіниці: | 10 мм |
| Фокусування: | центральне |
| Межа фокусування від: | 1.5 м |
| Поле зору на 1000 м: | 122 м |
| Кутове поле зору: | 7 ° |
| Розміри: | 100 x 55 x 30 мм |
| Вага: | 137 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigeta |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр об'єктиву | 25 |
| Максимальна кратність | 3 |
- Ціна: 1 455,48 ₴







