


Моноблок Vortex Pro 30mm Cantilever mount (CVP-30)
11 699 ₴
11 189 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930351
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моноблок Vortex Pro 30mm Cantilever mount (CVP-30)
Моноблок Vortex Pro 30mm Cantilever mount (CVP-30) призначений для встановлення оптичних прицілів на зброю із платформу AR. Кріплення виготовлено з міцного алюмінієвого сплаву. Моноблок встановлюється на планку Пікатінні.
Характеристики
| Тип | Моноблоки |
|---|---|
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 30 мм |
| База кріплення | Планка Пікаттіні/Вівера |
| Фіксація на зброї | Постійне |
| Висота | Високе |
| Висота від планки до центру | 36,45 мм |
| Довжина планки | 76,21 мм |
| Матеріал | Авіаційний алюміній |
| Комплектація | Ключ для фіксації гвинтів |
| Колір | Black |
| Вага | 197 г |
| Габарити | 133,63 х 36,6 х 68,6 мм |
| Вага в упаковці | 0,240 кг |
| Габарити упаковки | 16 x 15,6 x 6,4 см |
| Країна-виробник товару | США |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кілець | 30 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Планка кронштейна | Вівера/Пікатінні |
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Ширина планки | 21 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 189 ₴




