Микроскоп Bresser Junior 40x-1024x USB Camera с кейсом (8855000)
10 003,43 ₴
9 349 ₴
- Готово к отправке
- Код: 930477
- +380 (50) 327-15-50МТС
Микроскоп Bresser Junior 40x-1024x USB Camera с кейсом (8855000)
,Мікроскоп Bresser Junior 40x-1024x USB Camera з кейсом (8855000) - це цифрова, добре укомплектована модель мікроскопа з HD USB PC-мікроокуляром який забезпечує в реальному часі комфортне спостереження зразків безпосередньо з екрану монітора і дозволяє задокументувати свої спостереження і поділитися ними з друзями. З HD-камерою спостерігач може створювати і редагувати фотографії з роздільною здатністю 1280х720 в форматі JPEG та записувати відео в форматі AVI. Дана модель поставляється з широким набором аксесуарів, об'єктивів і окулярів, необхідних для спостережень, що дає можливість відразу зануритися в цікавий і захоплюючий мікросвіт. Зручний та легкий пластиковий кейс призначений для зберігання та транспортування мікроскопа, аксесуарів та приладдя. Водночас прилад оснащено якісною скляною мультипросвітленою оптикою, що робить його цікавим не лише підліткам, а й дорослим. Комбінація двох ширококутних окулярів та трьох об'єктивів дає можливість отримати збільшення 640х. Вдалим рішенням є використання в мікроскопі лінзи Барлоу для отримання безступінчастого (плавного) масштабування зображення, завдяки чому досягається максимальне збільшення 1024х. Монокулярна насадка, нахилена під кутом 45°, повертається на 360°, дозволяючи спостерігати у будь-якому зручному положенні, і навіть працювати з мікроскопом групі дітей чи дорослих без переміщення мікроскопа у просторі. Мікроскоп забезпечений комбінованим підсвічуванням - двома світлодіодними лампами, розміщеними над і під предметним столиком. Світло, що проходить скрізь зразок, використовується для спостереження прозорих об'єктів, світло що відбивається – для непрозорих тривимірних зразків. Використання двох ламп одночасно може бути корисним при спостереженні напівпрозорих зразків. Яскравість освітлення, передача кольору і спрямованість пучка світла контролюється діафрагмою з різними діаметрами отворів і п'ятьма світлофільтрами. Перелік аксесуарів включає готові слайди, до огляду яких можна розпочати негайно. Також у наборі є аксесуари для препарування зразків, мікротом для самостійного приготування зразків, інкубаторій та готові препарати. Живлення мікроскопа здійснюється від мережі змінного струму.
| Вид | Микроскопы |
|---|---|
| Тип | Оптические |
| Класс | Биологические |
| Назначение | Учебный |
| Увеличение микроскопа | 40х – 1024х |
| Увеличение очка | 10х, 16х |
| Количество объективов | 3 |
| Увеличение объектива | 4х, 10х, 40х |
| Интерфейс | USB |
| Подсветка | Светодиодный (проходной и отражательный свет) с регулировкой мощности (8 уровней) |
| Фокусировка | Грубое |
| Предметный столик | Подвижный с препаратодержателями (прижимными кавычками) |
| Наклон | 45º |
| поворот | 360º |
| Головка | Монокулярная |
| Питание | Блок питания 220 В |
| Комплектация | Микроскоп: металлический корпус Объективы: 3 шт. Очки: 2 шт. (широкоугольные) Линза Барлоу: 1 шт. Увеличение: 1х ÷ 1.6х бесступенчатое) Рассеивающий матовый фильтр – 1 шт HD PC-микроокуляр (1280x720 пикселей) Инкубаторий Микротом Набор аксессуаров для препарирования Препараты: 4 шт. Слайды: 5 шт. Предметные стекла: 5 шт. Покровные стёкла: 20 шт. Пластиковый кейс |
| Вес | 1,2 кг |
| Вес в упаковке | 2,782 кг |
| Размер | 15,5 х 10 х 26,7 см |
| Габариты упаковки | 27 х 40,5 х 14,5 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Оптический |
| Форм-фактор | Портативный |
- Цена: 9 349 ₴












