Увеличитель оптический Vortex Magnifiеr Мiсrо 3х (V3XM)
Трикратний магніфер Vortex MICRO3X призначений для збільшення дальності огляду коліматорних прицілів. Кільця ущільнювачів і цільний корпус з авіаційного алюмінію надійно захищають від попадання всередину вологи та пилу. Магніфер кріпиться на зброю на планку Пікатінні за допомогою швидкознімного кріплення. Відкидне кріплення, що регулюється, дозволяє одним натисканням кнопки і легким рухом руки швидко відвести магніфер убік для зміни мети – з дальньої на ближню.
Особливості магніфера Vortex MICRO3X:
- Оптика із багатошаровим покриттям для оптимальної передачі світла.
- Легкий та жорсткий, але компактний корпус.
- Конструкція з алюмінієвого сплаву із твердосплавним покриттям забезпечує довговічність.
- Магніфер продувається азотом для надійної захисту від запотівання.
- Абсолютна універсальність практично для будь-якого прицілу коліматора.
- Увага! Магніфер не працює із призматичними прицілами.
Характеристики
| Бренд | Vortex |
|---|---|
| Тип прицілу | Збiльшувач |
| Посадкове місце (діаметр кілець) | 30 мм |
| Підсвічування прицільної марки | Відсутне |
| Максимальна кратність, х | 3 |
| Діаметр передньої лінзи | 22 мм |
| Кріплення в комплекті | З кріпленням |
| Особливості | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Додаткові характеристики | Не рекомендується використовувати із призматичними прицілами |
| Колір | Black |
| Матеріал | Авіаційний алюміній 6061-T6 |
| Довжина прицілу | 73,6 мм |
| Комплектація | Гвинт під шестигранний ключ Планка Серветка Інструкція |
| Вага | 195 г |
| Габарити упаковки | 12,5 х 11 х 7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Минимальная кратность | 3 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Подсветка прицельной марки | Отсутствует |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магнифер |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр объектива | 30 |
| Максимальная кратность | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 18 694 ₴







